KĀ VEIKT PASŪTĪJUMU ADMIN E-VEIKALĀ?

Iepirkties ADMIN e-veikalā ir viegli un ērti!

PIEREĢISTRĒJIETIES

Lietotāja reģistrācija nav obligāta, bet tā palīdzēs Jums ietaupīt Jūsu laiku. Reģistrētiem lietotājiem personīgo informāciju un piegādes adresi nav nepieciešams pievienot katru reizi, veicot jaunu pasūtījumu. Visa informācija tiek saglabāta datu bāzē.

ATRODIET VAJADZĪGO PRECI

Izvēlieties preču grupu vai konkrētu produktu no satura saraksta, kas atrodas lapas augšpusē, un ekrānā parādīsies visas preces no šīs grupas. Izvēlieties Jums vajadzīgo produktu! Atrast interesējošo preci Jūsu varat, izmantojot meklētāju, kas atrodas lapas augšpusē virs satura.

PIEVIENOJIET PRECI SAVAM PIRKUMA GROZAM

Izvēlētо preci ir nepieciešams ievietot pirkuma grozā. Ieejiet produkta lapā, pēc tam izvēlieties nepieciešamo daudzumu un nospiediet pogu „Pievienot grozam”. Šādā veidā Jūsu izvēlētā prece tiks ievietota Jūsu pirkuma grozā.

PIRKUMA GROZS

Lai pārietu uz grozu – labajā lapas stūrī nospiediet uz ikonu „Grozs”. Šajā grozā Jūs varat mainīt izvēlēto produktu daudzumu vai izdzēst tos no pirkuma groza. Pirkuma grozā būs atainoti pievienotie produkti un kopējā pirkuma summa. Jūs varat turpināt preču izvēli (ja pēc vienas preces pievienošanas vēlaties arī iegādāties citas preces), izdzēst preces no pirkuma groza vai pāriet pie pirkuma apmaksas, nospiežot “Veikt pasūtījumu”.

NOFORMĒŠANA UN APMAKSA

Nospiežot “Veikt pasūtījumu”. Aizpildiet norādītos laukus un tad nospiediet „Veikt pasūtījumu”.

Ja Jūs jau esat reģistrējušies mūsu e-veikalā, augšpusē nospiediet “Pieslēgties”, un turpiniet noformēt pirkumu caur savu profilu.

Veicot pirkumu pirmo reizi, būs nepieciešams norādīt prasīto informāciju, taču jau nākamajā pirkumā informācija parādīsies automātiski.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jūs saņemsiet e-pasta vēstuli.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Elastība pieejā individuālu pasūtījumu izpildē un ātri piegādes laiki ir uzņēmuma joma. Mēs vienmēr cenšamies, lai 80% laba mūsu noliktavā būtu gatava tūlītējai nosūtīšanai.

Mēs cieši sadarbojamies ar producentu, iegūstot pastāvīgas piegādes dažas reizes nedēļā.

Runājot par sūdzībām un atgriešanu, nav problēmu ar bojāto produktu tūlītēju nomaiņu, netērējot laiku.