PREČU ATGRIEŠANA

Kad saņemsiet pasūtījumu, vērīgi to apskatiet. Ja preces piegādes laikā ievērosiet, ka tā ir bojāta un vēloties to atgriezt, lūdzam sazināties ar mums caur telefonu vai e-pastu nekavējoties ar šādu informāciju: iegādātās preces un tās pasūtījuma numuru, tāpat norādiet arī tās atgriešanas iemeslu (sabojāta, ne tā prece, utt.).

Pircējam ir tiesības atteikties no Līguma, kas noslēgts ar Veikalu, paziņojot par to Pārdevējam ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) darba dienu laikā no preces piegādes dienas.

Preču atgriešanas tiesības Pircējs var izmantot tikai tajā gadījumā, ja prece nebija sabojāta vai netika mainīts to izskats, tāpat tās netika lietotas, kā arī nav sabojāti oriģinālie preču iepakojumi.

Pircējs, vēloties atgriezt kvalitatīvu preci, nosedz visas transportēšanas izmaksas.

Atgriežot preci, obligāti jāuzrāda tās iegādāšanās dokuments.

Atgriežamā prece ir droši jāiepako.

Atgriežot preci, jāiesniedz lūgums, kurā jānorāda detalizēta pasūtījuma informācija: pasūtījuma numurs, datums, prece, cena, piegādes datums. Jānorāda arī bankas konts naudas atgriešanai.

Pircējs, atgriežot preci, nodrošina drošu un bezproblemātisku tās atgriešanos ADMIN veikalā.

Šie preču atgriešanas noteikumi ir spēkā, iepērkoties internetā.

Preces var atgriezt tikai fiziskās personas, savukārt juridiskām personām atgriešanās garantija nav piemērota.

PREČU KVALITĀTES GARANTIJA

Visām ADMIN pārdošanā esošajām lampām tiek nodrošināta divu gadu kvalitātes garantija. Garantija nav nodrošināta lampām, kuras kaist, halogēnām un dekoratīvām lampām. Garantija nodrošināta lampām, kuras ir lietojamas sadzīvē.